مهر 06 1401 02:58
فهرست
پیوندهاشهادت حضرت علی (ع)
شهادت حضرت علی (ع)

 

شهادت مولی الموحدین حضرت امیر المومنین علی علیه السلام تسلیت بادجلسه تودیع و معارفه معاون اسناد هویتی ثبت احوال اصفهان
جلسه تودیع و معارفه معاون اسناد هویتی ثبت احوال اصفهان

در تاریخ 10/03/96 جلسه تودیع و معارفه معاون اسناد هویتی ثبت احوال اصفهان برگزار شد. در این جلسه که با حضور آقای غفرانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان همچنین رئیس محترم اداره حراست اداره کل و رئیس ثبت احوال اصفهان ، معاون فناوری اطلاعات اصفهان و تنی چند از همکاران اداره ثبت احوال اصفهان برگزار شد ، از زحمات و تلاشهای آقای علیرضا رضائی تقدیر شد و آقای عبدالحمید نیک بخت به عنوان معاون اسناد هویتی ثبت احوال اصفهان معرفی گردید.

سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)
سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد بر مردم ایران و آزادگان سراسر جهان تسلیت باد.شرکت در انتخابات
شرکت در انتخابات

انتخابات يكى از آزمونهاى بزرگ ملت ايران در مقابل چشم دشمنان است.

(مقام معظم رهبری)تبریک عید مبعث
تبریک عید مبعث

عید سعید مبعث، آغاز راه رستگارى و طلوع تابنده مهر هدایت و عدالت، مبارک باد . . .


ثبت احوال و تأیید صلاحیت داوطلبان
ثبت احوال و تأیید صلاحیت داوطلبان

برابر قانون رئیس اداره ثبت احوال اصفهان به عنوان عضو اداری هیأت های اجرائی انتخابات محسوب می شود با توجه به در پیش بودن سه انتخابات مهم ( ریاست جمهوری ، میان دوره ای مجلس و شوراهای اسلامی) هیأت های اجرائی کار بسیار سنگین و طاقت فرسائی پیش رو دارند به ویژه اینکه در بحث شوراها با ثبت نام تعداد بسیار زیادی از داوطلبین در اصفهان این استان بیشترین داوطلب را بعد از تهران داشته است.

برابر جدول زمانبندی رسیدگی به صلاحیت داوطلبان میان دوره ای مجلس و بعد از آن شورای اسلامی شهر اصفهان و 14 شهر شهرستان پس از وصول پاسخ استعلامات از مراجع چهارگانه شروع شده و چندین جلسه سنگین و طولانی که بعضأ تا پاسی از شب ادامه داشت تشکیل شد تا طبق جدول زمانبندی انتخابات لیست ها تحویل هیأت محترم نظارت شهرستان شود. در پایان از همکاران دلسوز که از اواخر سال 95 تا پایان مهلت پاسخ به استعلامات حتی در زمان تحویل سال و ایام تعطیلات با اداره همکاری و تعامل داشتند صمیمانه تشکر می کنم.

تبریک ولادت امام علی (ع) و روز پدر
تبریک ولادت امام علی (ع) و روز پدر

ولادت حضرت امیرالمؤمنین علی (ع)

و روز بزرگداشت مقام پدر گرامی بادتبریک سال جدید
تبریک سال جدید

 

 

 

 

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبراللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد
رابه تمامی همکاران تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت
را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت می نماییم


تبریک روز زن و روز مادر
تبریک روز زن و روز مادر

 

 

میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل


صدیقه کبری ، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)


هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر


را به همه همکاران تبریک و تهنیت عرض می نمائیم

پنجمین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان برگزار شد
پنجمین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان برگزار شد

پنجمین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان در تاریخ 23/12/95 در محل فرمانداری اصفهان برگزار شد در این جلسه جهانگیری سرپرست ثبت احوال اصفهان گزارشی در مورد چگونگی روند ثبت وقایع حیاتی در شهر اصفهان و همچنین آمار ثبت وقایع ارائه داد در ادامه احمد رضوانی فرماندار اصفهان در جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان، با اشاره به اهمیت نظارت سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان بر آرامستان های سطح شهر بویژه محله رهنان، اظهار داشت: سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان با همکاری جهاد کشاورزی شهرستان نسبت به نظارت بر تغییر کاربری اراضی موقوفه محله رهنان و گسترش آرامستان این محله جهت ساماندهی آن، اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان افزود: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نسبت به تهیه و ارسال لیست پزشکان دارای مجوز صدور گواهی فوت، به سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان اقدام نماید. وی بر ساماندهی آرامستان گورت و کوجان نیز تأکید کرد.
معارفه سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان اصفهان
معارفه سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان اصفهان

روز سه شنبه 12/11/95 طی جلسه ای که با حضور سرپرست اداره کل ثبت احوال، معاونین و پرسنل شهرستان اصفهان برگزار گردید، آقای صالح جهانگیری به عنوان سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان اصفهان معرفی گردید. کارکنان اداره ثبت احوال شهرستان اصفهان این انتصاب را به آقای جهانگیری تبریک عرض نموده برای ایشان در مسئولیت جدید از خداوند منان توفیق، سلامتی و بهروزی مسئلت می نمایند.
ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی