مهر 17 1394 01:33
فهرست
پیوندهااتقان اسناد هویتی مردم  ایران بسیار بااهمیت است -مقام معظم رهبری..........کارت ملی هوشمند دروازه ورود به دولت الکترونیک..........ثبت احوال نوین زمینه ساز توسعه پایدار..........
.
خوش آمدید
به سایت خود خوش آمدید
انتصاب جدید
انتصاب جدید

آقای محمد عباسی طی ابلاغی به عنوان سرپرست حوزه معاونت فناوری اطلاعات ثبت احوال اصفهان تعیین و آغاز به کار کرد. در مراسمی که به همین منظور در حوزه فناوری اطلاعات شهرستان با حضور ریاست محترم اداره حراست استان ، کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات استان و شهرستان و مدیر ثبت احوال شهرستان و تنی چند از همکاران در تاریخ 01/07/1394 برگزار گردید از خدمات و تلاشهای آقای محمدرضا قاضی زاهدی معاون سابق فناوری اطلاعات شهرستان در طول سالهای گذشته قدردانی شد.
هفته دفاع مقدس
هفته دفاع مقدس

 

 

خوشا آنان که جانان می شناسند

طریق عشق و ایمان می شناسند

بسی گفتیم و گفتند از شهیدان

شهیدان را شهیدان می شناسند . . .

هفته دفاع مقدس گرامی باد

دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان
دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان

دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان در سال 94 در تاریخ 11/06/94 با حضور کلیه اعضاء و به ریاست کفیل فرماندار محترم اصفهان در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد. در این جلسه ابتدا غفرانی مدیر ثبت احوال اصفهان و دبیر شورا گزارشی از مصوبات جلسه گذشته ارائه داد. در ادامه هریک از اعضاء نقطه نظرهای خود را ارائه دادند و فرماندار اصفهان طی سخنانی با تأکید بر ضرورت ساماندهی کامل گورستانهای شهرستان بر هماهنگی بخشداریها در این زمینه با ادارات منابع طبیعی و جهاد کشاورزی اشاره کرد و ایشان در ادامه به بحث جمعیت و ضرورت برنامه ریزی خاص در این زمینه به موضوع واگذاری طرح مطالعه جمعیتی شهرستان به دانشگاه آزاد خوراسگان اشاره نمود و خواستار پیگیری و اقدام ویژه در این زمینه گردید. در پایان از 6 نفر از ثبت یاران برگزیده شهرستان تجلیل به عمل آمد.
ملاقات مردمی به مناسبت هفته دولت
ملاقات مردمی به مناسبت هفته دولت

به مناسبت هفته دولت روز سه شنبه مورخ 03/05/94 تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان به دعوت فرمانداری اصفهان با حضور در سالن اجتماعات فرمانداری از نزدیک با مراجعین دیدار و به مشکلات آنان رسیدگی نمودند. در این دیدار غفرانی مدیر ثبت احوال اصفهان نیز به سوالات و مشکلات سجلی برخی از مراجعین و مشکلات منطقه ای برخی از دهیاران حاضر در این دیدار پاسخ داد در این جلسه خبرنگار واحد مرکزی شبکه سیمای اصفهان در گفتگو با غفرانی مدیر ثبت احوال اصفهان نظر وی را درخصوص این دیدار و نحوه رسیدگی به مراجعین را جویا شد که در پاسخ نوع مراجعات و چگونگی حل مشکلات آنان بیان گردید این مصاحبه در ساعت 5:45 دقیقه بعد از ظهر از سیمای مرکز اصفهان پخش گردید. در ابتدای این دیدار فرماندار اصفهان انگیزه و هدف از این دیدار را رسیدگی مستقیم به امور مراجعین بیان نمود.تبريك هفته دولت و روز كارمند
تبريك هفته دولت و روز كارمند

هفته دولت و روز کارمند را به تمامی همکاران سخت کوش و پرتلاش ثبت احوال در سراسر کشور تبریک و تهنیت عرض می نمائیم
سلام بر شهیدان غواص و بر گلگون کفنان گمنام
سلام بر شهیدان غواص و بر گلگون کفنان گمنام

 سلام بر همت والای مردمی که این بار شانه های خویش را با عطر دل انگیز لاله های شهید درهم آمیختند و قدمهای استوار خود را همسفر کاروانی کردند که عزت و سربلندی ملتی را پیغام می داد. آری مردم اصفهان دوشنبه یک بار دیگر با بدرقه پیکر شهدای غواص با آرمانهای شکوهمند انقلاب اسلامی و شهیدان سرافراز تجدید میثاق کردند. کارکنان ثبت احوال اصفهان و شورای پایگاه بسیج اداره کل ثبت احوال استان اصفهان نیز در این وداع حضور داشتند.


روز خبرنگار
روز خبرنگار

روز خبرنگار، روز همه کسانی است که از خواندن، شنیدن و دیدن احساس آرامش می کنند. روزت مبارک ای منادی آگاهی و ای احساس پاک با همه بودن.


جلسه هم اندیشی با دفاتر پیشخوان
جلسه هم اندیشی با دفاتر پیشخوان

در تاریخ 13/05/1394 جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات موجود جلسه ای با حضور مسئولین دفاتر پیشخوان دولت در محل سالن کنفرانس اداره کل ثبت احوال استان برگزار گردید. در این جلسه ابتدا غفرانی مدیر ثبت احوال شهرستان اصفهان طی سخنانی با اشاره به نقش دفاتر پیشخوان در تسهیل امور مراجعین دفاتر را به تعامل کامل با ثبت احوال فراخواند وی همچنین به موضوع آموزش مستمر به عنوان یک ضرورت یاد کرد در ادامه مسئول دفاتر پیشخوان شهرستان نیز مطالبی را بیان نمود در پایان به سؤالات و ابهامات دفاتر پاسخ داده شد.
تبریک عید سعید فطر
تبریک عید سعید فطر

حلول ماه شوال و عید سعیدفطر، روز چیدن میوه های شاداب استجابت مبارک بادشرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس
شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

کارکنان ثبت احوال اصفهان و شورای پایگاه بسیج اداره کل ثبت احوال استان اصفهان همپای مردم موحد و روزه دار اصفهان در راهپیمایی روز قدس در میدان امام اصفهان شرکت و با آرمانهای ملت مظلوم فلسطین تجدید میثاق کردند در این مراسم که از ساعت 11 صبح آغاز شد حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر محترم دادگستری در جمع راهپیمایان روز قدس اصفهان در میدان امام (ره) اظهار کرد: سلام خدا بر ملتی که با زبان روزه در ظهر ماه مبارک رمضان با لب تشنه درمیدان‌ها، خیابان‌ها و مراکز تجمعی خودتان در جای جای این سرزمین و نقطه نقطه این کشور به میدان آمده‌اند.
وی افزود: ملت ایران امروز در 770 نقطه کشور، عزت‌، ایمان، پایداری ومقاومت‌شان را به منصه ظهور گذاشته‌اند….

شهادت حضرت علی (ع)
شهادت حضرت علی (ع)

شهادت مولی الموحدین امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) تسلیت باد


ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی