مرداد 02 1393 06:31
فهرست
پیوندهااتقان اسناد هویتی مردم  ایران بسیار بااهمیت است -مقام معظم رهبری..........کارت ملی هوشمند دروازه ورود به دولت الکترونیک..........ثبت احوال نوین زمینه ساز توسعه پایدار..........
.
خوش آمدید
به سایت خود خوش آمدید
روز جهانی قدس
روز جهانی قدس

من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم (ص) می دانم

امام خمینی (ره)

وعده دیدار ما راهپیمایی روز جهانی قدس

شرکت در آئین افتتاح موزه مردم شناسی
شرکت در آئین افتتاح موزه مردم شناسی

موزه مردم شناسی شهر محمدآباد جرقویه با حضور آقای دکتر سلطانی فر، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و جمعی از مقامات شهرستان و آقای دکتر کامران نماینده محترم مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی طی مراسمی شکوهمند افتتاح گردید. در این موزه که در یکی از خانه های قدیمی این شهر قرار دارد علاوه بر ارائه انواع هنرهای بومی و محلی بخشی از فرهنگ و آداب و رسوم محلی نیز در منظر بازدید کنندگان قرار گرفت. در ادامه مراسم تمبر یادبود موزه توسط بخشدار جرقویه سفلی و غفرانی مدیر ثبت احوال شهرستان اصفهان و با حضور سایر مسئولین و شهرداران ادواری این شهر و اعضاء شوراهای اسلامی بخش رونمائی گردید. این موزه به عنوان نمادی از فرهنگ آن دیار که به همت شهردار شهر محمدآباد آقای مهندس نصر ایجاد گردیده از این پس جهت بازدید علاقه مندان دایر خواهد بود.
جلسه مشترک شهرداران غرب شهر اصفهان و معتمدین
جلسه مشترک شهرداران غرب شهر اصفهان و معتمدین

در خرداد ماه 1393 جلسه ای مشترک با حضور شهرداران غرب اصفهان و شورای شهر اصفهان و معتمدین محل در شهرداری رهنان برگزار گردید. در این مراسم غفرانی مدیر ثبت احوال شهرستان اصفهان به عنوان میهمان ویژه شرکت و در حاشیه مراسم به حل مشکلات سجلی اهالی پرداختند.شهادت حضرت علی(ع)
شهادت حضرت علی(ع)

شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) تسليت باد

ماه مبارك رمضان
ماه مبارك رمضان

 

 

حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت و غفران مبارک باد.سالگرد ارتحال امام (ره)
سالگرد ارتحال امام (ره)

امام خمینی خورشیدی بود که با طلوع آن هزار چشمه نور در زندگی ملت ایران جوشید.


برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی
برگزاری اولین جلسه  شورای  هماهنگی

اولین جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان اصفهان در تاریخ 11/3/93 با حضور کلیه اعضاء و شرکت دکتر شریعتی نایب رئيس شورای شهر در محل فرمانداری اصفهان برگزار گردید .

در این جلسه غفرانی مدیر ثبت احوال اصفهان و دبیر شورا گزارشی از وضعیت آماری و ثبت وقایع حیاتی کشور و ضرورت بهره گیری در سیاست گزاریهای جمعیتی از آمارهای موجود به آسیب شناسی وقايع معوقه اشاره ولادت ها و فوتهای خانگی ،بد سرپرست بدون خانواده از زمره مشکلات پیش رو شمرد وی سپس به مصوبات سال گذشته و ضرورت پیگیری و اجرای آن مسائلي را بیان نمود . در ادامه آقای دکتر شریعتی نایب رئیس شورای شهر ، رئیس شبکه بهداشت ،نماینده شهرداری اصفهان ،نماینده اوقاف درباره مشکلات ناشی از دفن اموات در گورستانهای غیر محصور و تسهیلات شهرداری در این زمینه هر کدام مطالبی را بیان نمود . در پایان آقای جعفری معاون محترم فرمانداری در زمینه اجرایي شدن مصوبان جلسه مطالبی را بیان و از حاضرین درخواست نمودند که به صورت عملی در راستای مصوبات جلسه اقدام نمایند .واین جلسه توسط سیمای مرکز اصفهان پخش گردید.

تشکیل جلسه هم اندیشی دفاتر پیشخوان دولت وثبت احوال اصفهان
تشکیل جلسه هم اندیشی دفاتر  پیشخوان  دولت وثبت احوال اصفهان

در تاریخ 10/3/93 جلسه ای مشترک به منظوربررسی مشکلات وراهکارهای اساسی درمحل سالن همایش اداره کل ثبت احوال استان برگزار گردید.

در این جلسه غفرانی مدیر ثبت احوال اصفهان با توجه به ضرورت نظارت ،آموزش و پیگیری مستمر توسط مسئولین دفاتر نگاه خدماتی دفاتر به مردم را یادآور شد و اقدامات اخیر ثبت احوال اصفهان را در بررسی و بازرسی دفاتر و نتایج آنرا را دربهبود عملکرد دفاتر مؤثر ارزیابی کرد .

در این جلسه آقای ناظمی پور معاون محترم اسناد هویتی اداره کل استان ضمن اشاره به سیاستهای کلی اداره کل در خصوص دفاتر اشاره نمود و اعلام کرد که در آینده دفاتر از لحاظ کمی افزایش خواهد یافت ایشان آسیب شناسی امور دفاتر را در یک نکته مهم و قابل توجه بر شمرد وبر اهمیت حضور کاردان فنی در دفاتر و لزوم توسعه کمی و کیفی دفاتر تأکید نمودند . آقای رضائی معاون اسناد هویتی ثبت احوال اصفهان نیز در این جلسه تذکرات و مطالبی را دررابطه با ارائه خدمات توسط دفاتر به جلسه و حاضرین ارائه داد.آقای عصار زاده مسئول دفاتر پیشخوان شهرستان نیز گزارشی از نحوه بازرسی از دفاتر عنوان نمود.سپس هر کدام از دفاتر مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند .

میلاد با سعادت گلهای بوستان محمدی
میلاد با سعادت گلهای بوستان محمدی

 

 

میلاد با سعادت سالار شهیدان امام حسین (ع) 

قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس (ع)

و سید ساجدین امام سجاد (ع) را تبریک عرض می نمائیم


مبعث پیامبر (ص)
مبعث پیامبر (ص)

 

 

ستاره ای بدرخشید و ماه مجلس شد
دل رمیده ما را انیس و مونس شد
نگار من که به مکتب نرفت و خط ننوشت
به غمزه مسئله آموز صد مدرس شد
بعثت پیامبر اکرم(ص) مبارک باد

خرمشهر را خدا آزاد کرد- امام خمینی (ره)
خرمشهر را خدا آزاد کرد- امام خمینی (ره)

سوم خرداد سالروز فتح معجزه آسای خرمشهر که به فرموده امام راحل پیروزی معجزه آسائی بود را گرامی میداریم

ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی