مهر 27 1398 12:41
فهرست
پیوندهااتقان اسناد هویتی مردم  ایران بسیار بااهمیت است -مقام معظم رهبری..........کارت ملی هوشمند دروازه ورود به دولت الکترونیک..........ثبت احوال نوین زمینه ساز توسعه پایدار..........
.
خوش آمدید
به سایت خود خوش آمدید
نخستین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان در سال 98 با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد
نخستین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان در سال 98 با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

اولین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان به ریاست آقای سیستانی فرماندار محترم اصفهان و با حضور مدعوین صبح روز چهارشنبه مورخ 29/03/98 در محل فرمانداری تشکیل گردید.

در این جلسه آقای جهانگیری رئیس محترم ثبت احوال و دبیر شورا گزارش مبسوطی درخصوص روند کار شورا در سه سال اخیر و مصوبات جلسه قبل و پیگیریهای بعمل آمده ارائه نمودند در ادامه آقای حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار ویژه اصفهان در نخستین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان، با اشاره به عنایات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پیرامون موضوع جمعیت و ثبت وقایع حیاتی مطالبی را ارائه نمودند. همچنین در این جلسه آقای غفرانی مدیرکل محترم ثبت احوال استان درخصوص تداوم و ثبت مستمر وقایع حیاتی و رصد جمعیت و کارت هوشمند ملی مطالبی را بیان نمودند. در این جلسه با حضور فرماندار اصفهان و مدیرکل ثبت احوال استان از اعضای شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

متن پیام ریاست عالی سازمان به مناسبت فرارسیدن یکصدمین سالگشت بنیان گذاری و روز ملی ثبت احوال
متن پیام ریاست عالی سازمان به مناسبت فرارسیدن یکصدمین سالگشت بنیان گذاری و روز ملی ثبت احوال

بسم الله الرحمن الرحیم

إِن کُلُّ مَن فِی السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضِ إِلَّا آتِی الرَّ‌حْمَـٰنِ عَبْدًا * لَّقَدْ أَحْصَاهُمْ وَعَدَّهُمْ عَدًّا *

بلکه هیچ موجودی در آسمان‌ها و زمین نیست جز این‌که خدا را بنده‌ی فرمانبردار است. * محقّقاً او به شماره‌ی همه موجودات کاملاً آگاه است. *

«سوره مبارکه مریم- آیات شریفه 93 و 94»

بنای هستی بر نظم و ریاضیات دقیق استوار گردیده است.چرخش روزگار ، گذشت ایام و تسلسل تقویمی محصول عملکرد شگرف این قوانین در ناموس خلقت الهی است.همچنین، آگاهی از وضع موجود و محاسبه مختصات آینده در تدوین هرنوع برنامه توسعه ، اثری حیاتی دارد.از همین رو معماری آینده یک کشور ضرورتا و به حکم همان محوریت نظم باید بر اطلاعات و آمار صحیح تحولات زیستی بنیاد پذیرد.اهمیت «کهن سازمان ثبت احوال کشور» استقرار در مرکز ثقل این فرآیند است.

یکصد سال از تکوین ثبت احوال و حفظ و ضبط اطلاعات هویتی هم میهنان عزیز می گذرد.امروز در مسیر بالندگی پیوسته سازمان خویش ، شاهد گذار از نظام سنتی به راژمان نوین ، تکمیل تدریجی پروژه ملی کارت هوشمند ملی و آغاز مراحل کاربردی سازی آن ، اتکا به نیروی داخلی برای ترسیم آینده درخشان خدمتگذاری و قرار گرفتن سازمان در کوران به آموزی و توسعه منابع انسانی هستیم.

لازم می دانم ضمن تجدید میثاق با آرمانهای بلند امام راحل(ره)، رهبر فرزانه انقلاب و شهدای پاک مسیر حقیقت، در طلیعه چهلمین سالگشت فجر انقلاب ، به روان ارجمند همه همکاران درگذشته و پیشکسوت ادای احترام کرده و نیز برای همکاران کوشا و نجیب بازنشسته و شاغل خود در سرتاسر کشور عزیزمان بهروزی ، توفیق خدمت به خلق و سلامتی از درگاه خداوند بزرگ آرزو کنم.

چو غنچه گرچه فروبستگی است کار جهان
تو همچو باد بهاری گِره‌گشا می‌باش (لسان الغیب)

حمید درخشان نیا

معاون وزیر و رییس سازمان ثبت احوال کشور

اطلاعیه حضور مدیرکل ثبت احوال استان در مرکز سامد
اطلاعیه حضور مدیرکل ثبت احوال استان در مرکز سامد

به اطلاع همشهریان محترم می رساند جناب آقای غفرانی کجانی مدیرکل محترم ثبت احوال استان جهت پاسخگوئی به درخواستهای مردم شریف استان در روز یک شنبه مورخ 9/10/97 از ساعت 10 الی 12 آماده پاسخگوئی به درخواستها در محل دفتر سامد استانداری اصفهان می باشند لذا همشهریان عزیز می توانند با شماره 111 با سامانه مذکور تماس حاصل نمایند.سومین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان در سال 97
سومین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان در سال 97

سومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان به ریاست آقای امیری سرپرست محترم فرمانداری و با حضور مدعوین در تاریخ 20/09/97 در محل فرمانداری تشکیل گردید.

آقای جهانگیری رئیس محترم ثبت احوال و دبیر شورا پیرامون مصوبات جلسه قبل و پیگیری های بعمل آمده به ارائه گزارش پرداختند و در ادامه اعضاء شورا به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.
شرکت در صبحگاه مشترک به مناسبت هفته بسیج
شرکت در صبحگاه مشترک به مناسبت هفته بسیج

به مناسب هفته بسیج کارکنان بسیجی اداره ثبت احوال شهرستان اصفهان به همراه کارکنان بسیجی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان در صبحگاه مشترک بسیج کارکنان دولت در استانداری اصفهان حضور یافتند.

تبریک یوم الله 22 بهمن
تبریک یوم الله 22 بهمن

 

 

بیست و دوی بهمن که حیات وطن است
خود روح خدایی است که در جان و تن است
ما زنده به آنیم و از آن یاد کنیم
یوم الهی که یادگار از آن ماه بهمن است
یوم الله۲۲ بهمن، روز پیروزی حق بر باطل را تبریک می گویم . . .سومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان
سومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان

سومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان ساعت 10 صبح روز یکشنبه مورخ 03 /10/1396در محل فرمانداری باحضور اعضاء برگزار گردید. پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید جناب آقای جهانگیری مدیر محترم ثبت احوال شهرستان اصفهان و دبیر شورا ضمن عرض تبریک به مناسبت روز ملی ثبت احوال در مورد مصوبات جلسه قبل و پیگیری های بعمل آمده گزارشی را به اختصار ارائه دادند درادامه چند نفر از اعضاء به بیان دیدگاهها ی خود در خصوص مسائل مطروحه پرداختند در پایان جناب آقای رضوانی معاون محترم استاندار و فرماندار اصفهان ضمن گرامیداشت روز ملی ثبت احوال، با اشاره به افزایش جمعیت شهر بهارستان و ضرورت احداث آرامستان در این منطقه، تأکید کرد: شرکت عمران شهر بهارستان با همکاری شهرداری بهارستان نسبت به تخصیص قطعه زمینی برای آرامستان اقدامات و پیگیری های مجدانه ای را انجام دهند و دستورات و رهنمودهای لازم را ارائه فرمودند.

میلاد رسول اکرم و امام جعفر صادق (ع) و آغاز هفته وحدت
میلاد رسول اکرم و امام جعفر صادق (ع) و آغاز هفته وحدت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت بر مسلمانان جهان مبارک باد

 


دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان در سال 96
دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان در سال 96

دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان ساعت11صبح روزچهارشنبه مورخ29/06/1396در محل فرمانداری باحضور اعضاء برگزار گردید .پس از تلاوت آیاتی چنداز کلام الله مجید جناب آقای جهانگیری مدیرمحترم ثبت احوال شهرستان اصفهان و دبیر شورا ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ماه محرم یاد و خاطره 8سال دفاع مقدس را گرامی داشتند سپس به پیگیری مصوبات جلسه قبل پرداختند.درادامه چند نفر از اعضاء به بیان دیدگاهها ی خود در خصوص مسائل مطروحه پرداختنددر پایان جناب آقای رضوانی معاون محترم استاندار و فرماندار اصفهان فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفتند و یاد و خاطره شهیدان و ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس را که در دفاع از کیان استقلال و آزادی و تمامیت ارضی نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی کردند و حماسه ماندگاری را خلق و ثبت کردندگرامی داشتند و دستورات و رهنمودهای لازم را ارائه دادند.

جلسه مشترک ثبت احوال اصفهان و مسئول کفالت معاونت وظیفه عمومی اصفهان
جلسه مشترک ثبت احوال اصفهان و مسئول کفالت معاونت وظیفه عمومی اصفهان

در اجرای بخشنامه شماره 5326/2/13 مورخ 21/3/96 معاونت محترم امور اسناد هویتی سازمان به منظور پاسخگوئی صحیح و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و همچنین عدم مراجعه حضوری اشخاص به اداره ثبت احوال ، در تاریخ 15/4/96 جلسه ای در همین راستا در دفتر آقای جهانگیری مدیر ثبت احوال اصفهان با حضور جناب سرهنگ یاوری و رئیس اداره کفالت معاونت وظیفه عمومی اصفهان و جناب سروان برهمت برگزار شد که مقرر گردید پس از هماهنگی های لازم درخواست ها و استعلامات مربوط به مشمولان مدعی کفالت از طریق پیک به ثبت احوال ارسال شود.تبریک عیدسعیدفطر
تبریک عیدسعیدفطر

 

حلول ماه شوال و عید سعید فطر مبارک باد


 

ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی