اردیبهشت 06 1396 14:15
فهرست
پیوندهااتقان اسناد هویتی مردم  ایران بسیار بااهمیت است -مقام معظم رهبری..........کارت ملی هوشمند دروازه ورود به دولت الکترونیک..........ثبت احوال نوین زمینه ساز توسعه پایدار..........
.
خوش آمدید
به سایت خود خوش آمدید
تبریک عید مبعث
تبریک عید مبعث

عید سعید مبعث، آغاز راه رستگارى و طلوع تابنده مهر هدایت و عدالت، مبارک باد . . .


ثبت احوال و تأیید صلاحیت داوطلبان
ثبت احوال و تأیید صلاحیت داوطلبان

برابر قانون رئیس اداره ثبت احوال اصفهان به عنوان عضو اداری هیأت های اجرائی انتخابات محسوب می شود با توجه به در پیش بودن سه انتخابات مهم ( ریاست جمهوری ، میان دوره ای مجلس و شوراهای اسلامی) هیأت های اجرائی کار بسیار سنگین و طاقت فرسائی پیش رو دارند به ویژه اینکه در بحث شوراها با ثبت نام تعداد بسیار زیادی از داوطلبین در اصفهان این استان بیشترین داوطلب را بعد از تهران داشته است.

برابر جدول زمانبندی رسیدگی به صلاحیت داوطلبان میان دوره ای مجلس و بعد از آن شورای اسلامی شهر اصفهان و 14 شهر شهرستان پس از وصول پاسخ استعلامات از مراجع چهارگانه شروع شده و چندین جلسه سنگین و طولانی که بعضأ تا پاسی از شب ادامه داشت تشکیل شد تا طبق جدول زمانبندی انتخابات لیست ها تحویل هیأت محترم نظارت شهرستان شود. در پایان از همکاران دلسوز که از اواخر سال 95 تا پایان مهلت پاسخ به استعلامات حتی در زمان تحویل سال و ایام تعطیلات با اداره همکاری و تعامل داشتند صمیمانه تشکر می کنم.

تبریک ولادت امام علی (ع) و روز پدر
تبریک ولادت امام علی (ع) و روز پدر

ولادت حضرت امیرالمؤمنین علی (ع)

و روز بزرگداشت مقام پدر گرامی بادتبریک سال جدید
تبریک سال جدید

 

 

 

 

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبراللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد
رابه تمامی همکاران تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت
را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت می نماییم


تبریک روز زن و روز مادر
تبریک روز زن و روز مادر

 

 

میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل


صدیقه کبری ، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)


هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر


را به همه همکاران تبریک و تهنیت عرض می نمائیم

پنجمین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان برگزار شد
پنجمین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان برگزار شد

پنجمین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان در تاریخ 23/12/95 در محل فرمانداری اصفهان برگزار شد در این جلسه جهانگیری سرپرست ثبت احوال اصفهان گزارشی در مورد چگونگی روند ثبت وقایع حیاتی در شهر اصفهان و همچنین آمار ثبت وقایع ارائه داد در ادامه احمد رضوانی فرماندار اصفهان در جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان، با اشاره به اهمیت نظارت سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان بر آرامستان های سطح شهر بویژه محله رهنان، اظهار داشت: سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان با همکاری جهاد کشاورزی شهرستان نسبت به نظارت بر تغییر کاربری اراضی موقوفه محله رهنان و گسترش آرامستان این محله جهت ساماندهی آن، اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان افزود: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نسبت به تهیه و ارسال لیست پزشکان دارای مجوز صدور گواهی فوت، به سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان اقدام نماید. وی بر ساماندهی آرامستان گورت و کوجان نیز تأکید کرد.
معارفه سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان اصفهان
معارفه سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان اصفهان

روز سه شنبه 12/11/95 طی جلسه ای که با حضور سرپرست اداره کل ثبت احوال، معاونین و پرسنل شهرستان اصفهان برگزار گردید، آقای صالح جهانگیری به عنوان سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان اصفهان معرفی گردید. کارکنان اداره ثبت احوال شهرستان اصفهان این انتصاب را به آقای جهانگیری تبریک عرض نموده برای ایشان در مسئولیت جدید از خداوند منان توفیق، سلامتی و بهروزی مسئلت می نمایند.
دهه فجر گرامی باد
دهه فجر گرامی باد

فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر، دهه پیروزی، دهه رسیدن به اوج بلندی و قدرت، دهه نجات از ظلمت و استثمار بر عاشقان ولایت و ولایتمداری مبارک باد.انتصاب
انتصاب

جناب آقای غفرانی

انتصاب به جا و شایسته جنابعالی را به عنوان سرپرست اداره کل ثبت احوال استان اصفهان که بیانگر تعهد، کارآمدی، لیاقت و شایستگی های برجسته جنابعالی در صحنه های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی است تبریک عرض نموده، موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت می نمائیم.

کارکنان ثبت احوال شهرستان اصفهان

بازدید فرماندار اصفهان و رئیس شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان از آرامستان باغ رضوان
بازدید فرماندار اصفهان و رئیس شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان از آرامستان باغ رضوان

فرماندار اصفهان و رئیس شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان به همراه رئیس مجتمع قضائی شهید تولائی و جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و همچنین امیری معاون فرماندار اصفهان و تنی چند از مقامات از قسمت های مختلف آرامستان باغ رضوان اصفهان از جمله محل استقرار نماینده ثبت احوال بازدید و در جلسه ای که در دفتر مدیرعامل سازمان آرامستانها برگزار شد شرکت کردند و درخصوص ساماندهی آرامستانهای محلی و استفاده یکنواخت از فرمتهای گزارش فوت مصوب ثبت احوال تصمیماتی اتخاذ شد در این بازدید غفرانی مدیر ثبت احوال شهرستان نیز حضور داشت.
دیدار با رهبر مذهبی ارامنه جنوب ایران
دیدار با رهبر مذهبی ارامنه جنوب ایران

مدیرکل ثبت احوال استان به همراه معاون فناوری اطلاعات اداره کل و مدیر ثبت احوال شهرستان و معاون فناوری اطلاعات شهرستان، مسئول امور ایثارگران و کارشناسان حوزه فناوری اداره کل و دفتر پیشخوان اصفهان به مناسبت سال نو مسیحی با حضور در مجموعه کلیسای وانک اصفهان با عالیجناب اسقف اعظم سیپان کچجیان رهبر مذهبی ارامنه جنوب ایران دیدار کردند در این دیدار شورای خلیفه گری ارامنه اصفهان نیز حضور داشتند.

 


ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی