تیر 21 1393 06:08
فهرست
پیوندهااتقان اسناد هویتی مردم  ایران بسیار بااهمیت است -مقام معظم رهبری..........کارت ملی هوشمند دروازه ورود به دولت الکترونیک..........ثبت احوال نوین زمینه ساز توسعه پایدار..........
.
خوش آمدید
به سایت خود خوش آمدید
ماه مبارك رمضان
ماه مبارك رمضان

 

 

حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت و غفران مبارک باد.سالگرد ارتحال امام (ره)
سالگرد ارتحال امام (ره)

امام خمینی خورشیدی بود که با طلوع آن هزار چشمه نور در زندگی ملت ایران جوشید.


برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی
برگزاری اولین جلسه  شورای  هماهنگی

اولین جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان اصفهان در تاریخ 11/3/93 با حضور کلیه اعضاء و شرکت دکتر شریعتی نایب رئيس شورای شهر در محل فرمانداری اصفهان برگزار گردید .

در این جلسه غفرانی مدیر ثبت احوال اصفهان و دبیر شورا گزارشی از وضعیت آماری و ثبت وقایع حیاتی کشور و ضرورت بهره گیری در سیاست گزاریهای جمعیتی از آمارهای موجود به آسیب شناسی وقايع معوقه اشاره ولادت ها و فوتهای خانگی ،بد سرپرست بدون خانواده از زمره مشکلات پیش رو شمرد وی سپس به مصوبات سال گذشته و ضرورت پیگیری و اجرای آن مسائلي را بیان نمود . در ادامه آقای دکتر شریعتی نایب رئیس شورای شهر ، رئیس شبکه بهداشت ،نماینده شهرداری اصفهان ،نماینده اوقاف درباره مشکلات ناشی از دفن اموات در گورستانهای غیر محصور و تسهیلات شهرداری در این زمینه هر کدام مطالبی را بیان نمود . در پایان آقای جعفری معاون محترم فرمانداری در زمینه اجرایي شدن مصوبان جلسه مطالبی را بیان و از حاضرین درخواست نمودند که به صورت عملی در راستای مصوبات جلسه اقدام نمایند .واین جلسه توسط سیمای مرکز اصفهان پخش گردید.

تشکیل جلسه هم اندیشی دفاتر پیشخوان دولت وثبت احوال اصفهان
تشکیل جلسه هم اندیشی دفاتر  پیشخوان  دولت وثبت احوال اصفهان

در تاریخ 10/3/93 جلسه ای مشترک به منظوربررسی مشکلات وراهکارهای اساسی درمحل سالن همایش اداره کل ثبت احوال استان برگزار گردید.

در این جلسه غفرانی مدیر ثبت احوال اصفهان با توجه به ضرورت نظارت ،آموزش و پیگیری مستمر توسط مسئولین دفاتر نگاه خدماتی دفاتر به مردم را یادآور شد و اقدامات اخیر ثبت احوال اصفهان را در بررسی و بازرسی دفاتر و نتایج آنرا را دربهبود عملکرد دفاتر مؤثر ارزیابی کرد .

در این جلسه آقای ناظمی پور معاون محترم اسناد هویتی اداره کل استان ضمن اشاره به سیاستهای کلی اداره کل در خصوص دفاتر اشاره نمود و اعلام کرد که در آینده دفاتر از لحاظ کمی افزایش خواهد یافت ایشان آسیب شناسی امور دفاتر را در یک نکته مهم و قابل توجه بر شمرد وبر اهمیت حضور کاردان فنی در دفاتر و لزوم توسعه کمی و کیفی دفاتر تأکید نمودند . آقای رضائی معاون اسناد هویتی ثبت احوال اصفهان نیز در این جلسه تذکرات و مطالبی را دررابطه با ارائه خدمات توسط دفاتر به جلسه و حاضرین ارائه داد.آقای عصار زاده مسئول دفاتر پیشخوان شهرستان نیز گزارشی از نحوه بازرسی از دفاتر عنوان نمود.سپس هر کدام از دفاتر مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند .

میلاد با سعادت گلهای بوستان محمدی
میلاد با سعادت گلهای بوستان محمدی

 

 

میلاد با سعادت سالار شهیدان امام حسین (ع) 

قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس (ع)

و سید ساجدین امام سجاد (ع) را تبریک عرض می نمائیم


مبعث پیامبر (ص)
مبعث پیامبر (ص)

 

 

ستاره ای بدرخشید و ماه مجلس شد
دل رمیده ما را انیس و مونس شد
نگار من که به مکتب نرفت و خط ننوشت
به غمزه مسئله آموز صد مدرس شد
بعثت پیامبر اکرم(ص) مبارک باد

خرمشهر را خدا آزاد کرد- امام خمینی (ره)
خرمشهر را خدا آزاد کرد- امام خمینی (ره)

سوم خرداد سالروز فتح معجزه آسای خرمشهر که به فرموده امام راحل پیروزی معجزه آسائی بود را گرامی میداریم

پیام تسلیت
پیام تسلیت

همکار گرامی سرکار خانم توانگر

بدین وسیله در گذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده سلامت و سعادت تمامی بازماندگان را آرزومندیم

از طرف کارکنان اداره ثبت احوال اصفهان

بازديد رياست محترم سازمان ثبت احوال كشور از ثبت احوال اصفهان
بازديد رياست محترم سازمان ثبت احوال كشور از ثبت احوال اصفهان

آقاي دكتر ناظمي اردكاني رياست محترم سازمان ثبت احوال كشور در سفر يك روزه به اصفهان و شركت در سمينار رؤساي ثبت احوال استان اصفهان از اداره ثبت احوال شهرستان اصفهان بازديد و با كاركنان به گفتگو پرداختند در اين بازديد غفراني مدير ثبت احوال اصفهان گزارشي از آخرين وضعيت آرشيو و نحوه خدمات رساني و برخي مشكلات مطالبي را به استحضار رياست محترم سازمان رسانيد. در اين بازديد جناب آقاي نصري مشاور پارلماني رياست سازمان، مدير كل ثبت احوال استان اصفهان آقاي مهندس حاجي رحيميان و شوراي معاونين اداره كل و معاونين ثبت احوال شهرستان نيز جناب آقاي دكتر ناظمي را همراهي نمودند.

تقدير خيرين استان از ثبت احوال اصفهان
تقدير خيرين استان از ثبت احوال اصفهان

در همايش بزرگ خيريه هاي اصفهان كه همزمان با ولادت مولاي متقيان علي (ع) در سالن همايشهاي كوثر ارتش جمهوري اسلامي با حضور استاندار اصفهان، معاونين استاندار، جمع زيادي از مديران استان و خيرين برگزار شد و از استاندار اصفهان، رئيس شوراي اسلامي شهر اصفهان، امير فرمانده ارتش جمهوري اسلامي منطقه اصفهان، رئيس بيمارستان حضرت سيدالشهداء، شهردار اصفهان و رئيس ثبت احوال اصفهان به واسطه خدمات دهي مطلوب به مراجعين نيازمند و آحاد مردم با اهداء هديه تقدير به عمل آمد.

روز زن
روز زن

میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل
صدیقه کبری ، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)
هفته ی بزرگداشت مقام زن و روز مادر
را به همه همكاران تبريك میگوئیم . . .

ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی