بهمن 24 1394 10:22
فهرست
پیوندهااتقان اسناد هویتی مردم  ایران بسیار بااهمیت است -مقام معظم رهبری..........کارت ملی هوشمند دروازه ورود به دولت الکترونیک..........ثبت احوال نوین زمینه ساز توسعه پایدار..........
.
خوش آمدید
به سایت خود خوش آمدید
دهه فجر گرامی باد
دهه فجر گرامی باد

گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در هر سال فرصت مناسبی است تا گرامی بداریم یاد و خاطره تمامی کسانی را که با حضور حماسی خود در تمامی صحنه های انقلاب اسلامی پایه های پیشرفت و سعادت این کشور را پایدار نمودند و در تمامی مراحل انقلاب جز به اعتلای ایران اسلامی به چیز دیگری نیندیشیدند. مجموعه ثبت احوال نیز در کنار مردم عزیز شکوه مند ترین صحنه های خدمت به مردم و حرکت در این مسیر را آفریدند و تکریم ، خدمت و توسعه را از اصولی ترین رفتار خود در عرصه جامعه و کشور قرار دادند امید است با پیشرفت های در حال انجام در این سازمان در آینده شاهد درخشش و استقرار کامل دولت الکترونیک باشیم. 

عرض تسلیت
عرض تسلیت

انالله و انا الیه راجعون

غم فقدان همکار عزیز و پرتلاش و پیشکسوت سازمان ثبت احوال آقای محسن اسماعیلی مدیرکل امور اسناد هویتی بر تمام وجودمان سایه افکند این مصیبت بزرگ را به خانواده محترم این عزیز و به همکاران سازمان ثبت احوال تسلیت عرض نموده از خداوند قادر متعال برای این فقید سعید غفران و رحمت الهی مسئلت می نمائیم.

کارکنان اداره ثبت شهرستان اصفهان


 

دومین جلسه کمیته تحول اداری
دومین جلسه کمیته تحول اداری

دومین جلسه کمیته تحول اداری ثبت احوال اصفهان با حضور اعضاء در تاریخ 16/10/94 در محل کار مدیریت ثبت احوال شهرستان تشکیل شد. در این جلسه که کارشناس امور بهره وری نیز حضور داشت درخصوص آسیب شناسی مراحل انجام خدمات رسانی در اداره بحث و تبادل نظر شد در این جلسه هرکدام از اعضاء نظرات خویش را در حوزه های مربوطه به جلسه ارائه دادند و جهت اصلاح فرایندهای معیوب مقرر گردید که حوزه های مربوطه نسبت به موانع و معایب بررسی بیشتری انجام داده و به صورت حضوری و میدانی نسبت به راههای برون رفت از آن اقدام شود. در این جلسه درخصوص حذف نیروهای موازی در پیشخوان تمرکز اسناد و دبیرخانه و ساماندهی مراجعه مراجعین مربوط به دفاتر پیشخوان درخصوص موارد ضروری به اداره و همچنین فراهم نمودن بستر خدمات دهی در صدور شناسنامه با توجه به در پیش بودن انتخابات تصمیماتی اتخاذ شد.

شرکت در نماز جمعه
شرکت در نماز جمعه

به مناسبت گرامیداشت روز ملی ثبت احوال جمعی از کارکنان اداره ثبت احوال اصفهان در مراسم باشکوه نماز جمعه که به امامت آیت اله طباطبائی نژاد امام جمعه و نماینده ولایت فقیه برگزار گردید شرکت نمودند. قبل از شروع خطبه های نماز آقای مهندس حاجی رحیمیان مدیر کل ثبت احوال استان به عنوان سخنران پیش از خطبه ها طی سخنانی با اشاره به حماسه نهم دیماه درخصوص وظایف و عملکرد ثبت احوال استان مطالبی را بیان نمودند ایشان در ادامه به مباحث مربوط به جمعیت پرداختند و با بیان فرازی از سیاستهای جمعیتی ابلاغی از طرف مقام معظم رهبری وضعیت رشد جمعیت را نامطلوب برشمردند.

میز خدمت
میز خدمت

به همت اداره کل ثبت احوال استان اصفهان و اداره ثبت احوال شهرستان اصفهان در حاشیه برگزاری مراسم نماز جمعه و در پایان آن میز خدمت در قالب مشاوره و راهنمائی در زمینه های حقوقی و سجلی و کارت هوشمند ملی تشکیل و مستقر شد.در این محل مدیرکل ثبت احوال استان به اتفاق غفرانی مدیر ثبت احوال شهرستان اصفهان و رضائی معاون اسناد هویتی شهرستان به پرسشهای نماز گزاران در زمینه های مختلف کاری پاسخ دادند و در برخی امور نیز امکان تسهیل خدمات دهی به مردم عزیز و مراجعین فراهم گردید.

 

برگزاری روز ملی ثبت احوال با شعار گذشته پرتلاش آینده پر فروغ
برگزاری روز ملی ثبت احوال با شعار گذشته پرتلاش آینده پر فروغ

سوم دیماه مصادف با روز ملی ثبت احوال فرصت مغتنمی است تا همه ساله جلوه های گوناگون از خدمات ثبت احوال بازشماری گردد. هر نقش و جایگاه این سازمان کهن با تحولاتی نوین و بنیادی بازگو شود. کارکنان ثبت احوال اصفهان نیز همپای سایر همکاران سطح کشور این روز را باحضور در گلستان شهدا و با ادای احترام به مقام شامخ شهدای دوران دفاع مقدس گرامی داشتند همچنین همکاران در جشن کارکنان اداره کل در محل مجتمع رفاهی فرهنگی آموزش و پرورش ناحیه دو در کنار همکاران اداره کل و همکاران شهرستانها در این مراسم شرکت نمودند در این مراسم پیام ریاست محترم سازمان ثبت احوال و استاندار محترم استان اصفهان به مناسبت روز ملی ثبت احوال توسط آقای مهندس حاجی رحیمیان مدیرکل ثبت احوال استان قرائت شد. شرکت در سمینار رؤسای ثبت احوال استان اصفهان و حضور معاون اسناد هویتی ثبت احوال اصفهان در یکی از دبیرستانهای سطح شهر و سخنرانی درخصوص این روز و دیدار مدیرکل ثبت احوال استان با کارکنان اداره ثبت احوال شهرستان از جمله برنامه های این روز بود. همچنین جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی باحضور در ثبت احوال شهرستان از نزدیک این روز را تبریک گفتند.
تشکیل هیأت های اجرایی انتخابات
تشکیل هیأت های اجرایی انتخابات

هیأت های اجرایی انتخابات دهمین دور مجلس شورای اسلامی و پنجمین دور مجلس خبرگان رهبری در شهرستان اصفهان با حضور معتمدین و انتخاب آنان و با عضویت مدیر ثبت احوال شهرستان به عنوان عضو ادواری در حوزه اصلی انتخابات و در سه حوزه فرعی اقلیتهای ارمنی، کلیمی و زرتشتی تشکیل گردید.


تبریک روز ملی ثبت احوال
تبریک روز ملی ثبت احوال

ثبت احوال ، گذشته پرتلاش ،آینده پرفروغ

سوم دیماه ، روز ملی ثبت احوال را به کلیه همکاران ، مدیران ، کارشناسان و کارکنان ثبت احوال در سراسر کشور تبریک عرض می نمائیم


سومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان
سومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان

سومین جلسه فصلی شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان در تاریخ 29/09/94 در محل فرمانداری اصفهان به ریاست فرماندار اصفهان و با حضور اعضاء تشکیل شد. در این جلسه ابتدا غفرانی مدیر ثبت احوال شهرستان اصفهان گزارشی از پیگیری مصوبات جلسه گذشته ارائه کرد و در قسمتی از گزارش ارائه شده به موضوع واگذاری مطالعه جمعیت شهرستان و آسیب شناسی و ارائه راهکارهای علمی پرداخته شد. در ادامه آقای کفیل فرماندار محترم اصفهان درخصوص شفاف سازی مصوبات و پیگیری آن و تقسیم وظایف متولیان گورستانها در قالب متولی خاص مطالبی را بیان نمودند همچنین رؤسای اوقاف، شورای بخش مرکزی، رئیس اداره ارشاد شهرستان مباحثی را مطرح و هرکدام پیشنهاداتی ارائه دادند در پایان آقای امیری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری اصفهان با اشاره به در پیش بودن انتخابات مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را پراهمیت بر شمردند سپس ایشان باتشکر از ورود جدی شورای هماهنگی در مصوبات و پیگیری مطلوب آن پروسه تحقیقات در امر جمعیت را اقدامی مناسب ارزیابی نمودند در پایان تعداد 5 مصوبه به تصویب شورا رسید.

پیام تسلیت
پیام تسلیت

ریاست محترم سازمان ثبت احوال کشور

بدینوسیله از طرف کارکنان ثبت احوال شهرستان اصفهان مصیبت وارده را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و برای آن مرحومه مغفوره رحمت الهی و برای جنابعالی و بازماندگان داغدار از درگاه خداوند قادر متعال اجر صابرین را آرزومندیم که فرمود:

وبشرالصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون

غفرانی

مدیر اداره ثبت احوال شهرستان اصفهان

هفته بسیج
هفته بسیج

بسیجی یعنی علی كه تمام وجودش وقف اسلام بود.

"مقام معظم رهبری"

«هفته بسیج گرامی باد»


ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی