بهمن 06 1393 03:58
فهرست
پیوندهااتقان اسناد هویتی مردم  ایران بسیار بااهمیت است -مقام معظم رهبری..........کارت ملی هوشمند دروازه ورود به دولت الکترونیک..........ثبت احوال نوین زمینه ساز توسعه پایدار..........
.
خوش آمدید
به سایت خود خوش آمدید
دومین جلسه و گردهمایی دفاتر پیشخوان دولت
دومین جلسه و گردهمایی دفاتر پیشخوان دولت

دومین جلسه مشترک ثبت احوال اصفهان و دفاتر پیشخوان دولت در محل سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید در این جلسه درخصوص برون سپاری برخی امور و نحوه تعامل دفاتر با ثبت احوال گفتگو و تبادل نظر به عمل آمد.همچنین ضمن تأکید بر کوتاه شدن امور مقرر گردید که دفاتر با هماهنگی اداره نسبت به تسریع درخواستهای مراجعین موضوع را راساً از طریق ثبت احوال شهرستان پیگیری نمایند در این جلسه کارشناس امور سجلی استان و کارشناس دفاتر پیشخوان استان نیز به سؤالات و ابهامات دفاتر پاسخ دادند.
محکومیت اهانت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص)
محکومیت اهانت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص)

إِنَّ الَّذِينَ يُحَادُّونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ أُوْلَئِكَ فِي الأَذَلِّينَ

در حقیقت، کسانی که با خدا و پیامبر او به دشمنی بر می خیزند،

آنان در زمره زبونان خواهند بود.

سوره المجادلة آیه 20

کارکنان اداره ثبت احوال شهرستان اصفهان با قلبی اندوهگین اهانت مجله شیطان صفت فرانسوی به ساحت مقدس فخر عالمیان پیامبر اعظم اسلام (ص) را محکوم نموده و آن را نشانه ای از درماندگی و عجز دشمنان اسلام تلقی می نمایند.

سومین جلسه کمیته صیانت از حقوق شهروندی
سومین جلسه کمیته صیانت از حقوق شهروندی

سومین جلسه کمیته صیانت از حقوق شهروندی با حضور کلیه کارکنان ثبت احوال شهرستان در تاریخ 23/10/93 در سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید. در این جلسه ابتدا غفرانی مدیر ثبت احوال شهرستان اصفهان درخصوص ضرورت تکریم مراجعین و تسریع در امور آنان و اهمیت خدمت به مردم عزیز را یادآور شد. در این جلسه مقرر گردید که فرآیندهای موجود در تمامی زمینه ها به سمت کوتاه شدن امور اصلاح شود.
دیدار از ثبت احوال اصفهان
دیدار از ثبت احوال اصفهان

حجت الاسلام دکتر حبیب رضا ارزانی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی قم به همراه حجت الاسلام امیر ارزانی از مسئولان این دفتر باتفاق همراهان با حضور در ثبت احوال شهرستان اصفهان هفته ثبت احوال را تبریک گفتند و همچنین در ادامه این دیدار از گنجینه اسناد هویتی بازدید نمودند. لازم به ذکر است در ایام هفته ثبت احوال تعداد دیگری از مسئولین شهرستان، حضوری و یا از طریق پیامک و تلفن این هفته را تبریک گفتند.

شرکت در جلسه شورای شهر اصفهان
شرکت در جلسه شورای شهر اصفهان

به مناسبت هفته ثبت احوال مهندس حاجی رحیمیان مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان و غفرانی مدیر ثبت احوال شهرستان اصفهان به عنوان میهمان ویژه در شورای اسلامی شهر اصفهان حاضر و در جلسه علنی این شورا شرکت کردند در این جلسه مدیرکل ثبت احوال استان با برشمردن ثبت ولادت، فوت، ازدواج و طلاق و تولید آمارهای جمعیتی و مهاجرت استان اصفهان را در نه ماهه سال جاری در ولادت رتبه 25 در فوت رتبه 20 در ازدواج رتبه 28 و طلاق رتبه 23 در کشور برشمرد. وی به حرکت جمعیت به سمت میانسالی تأکید نمود سپس غفرانی مدیر ثبت احوال شهرستان اصفهان ضمن تشکر از شورای شهر وظایف ثبت احوال و عوامل تأثیرگذار در عملکرد ثبت احوال را برشمرد وی ویژگیهای خدمت در ثبت احوال را متمایز از سایر دستگاهها عنوان کردو در پایان با بیان مشکلات اسکان مناطق ثبت احوال مطالبی را بیان نمود. در این دیدار شورای معاونین اداره کل و کارشناسان حوزه اداری و مالی و فناوری اطلاعات حضور داشتند.
شرکت در مراسم گرامیداشت نهم دی
شرکت در مراسم گرامیداشت نهم دی

به مناسبت گرامیداشت سالگرد حماسه نهم دی جلسه ای با حضور اعضاء بسیج ادارات اصفهان در محل گلستان شهدا در تاریخ 11/10/93 برگزار گردید در این مراسم شورای پایگاه بسیج اداره کل ثبت احوال استان اصفهان حضور داشتند در این مراسم آقای نصر مسئول بسیج ادارات طی سخنانی با گرامیداشت این روز از بسیج به عنوان یک نیروی همواره در صحنه یاد نمود. در ادامه حجت الاسلام طیبی طی سخنانی به حوادث گوناگون مقابل انقلاب و نظام اشاره نمود و خواستار هوشیاری مردم و بسیج در این زمینه شدند.دیدار با فرماندار محترم شهرستان اصفهان
دیدار با فرماندار محترم شهرستان اصفهان

در ششمین روز هفته ثبت احوال غفرانی مدیر ثبت احوال اصفهان به همراه آقایان رضائی معاون اسناد هویتی ثبت احوال شهرستان اصفهان، اخگر رئیس ثبت احوال منطقه دو، جهانگیری رئیس ثبت احوال منطقه سه، عامری رئیس ثبت احوال منطقه یک و عصار زاده مسئول دفاتر پیشخوان ثبت احوال اصفهان با حضور در دفتر فرمانداری با فرماندار اصفهان دیدار کردند در این دیدار آقای کفیل فرماندار اصفهان با تبریک هفته ثبت احوال و گرامیداشت روز بصیرت و حضور مردم در نهم دی از زحمات و تلاش کارکنان ثبت احوال تشکر نمود ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با توجه به شعار تکریم ارباب رجوع و در حال نشاط و شادابی و صرفه جوئی در وقت مراجعین را ضروری برشمردند و ضمن قدردانی از زحمات کارکنان ثبت احوال در طرح تعویض شناسنامه های قدیم و کارت ملی به داشتن برنامه در زمینه اجرای کارت هوشمند ملی و مطابقت آن با جامعه هدف تأکید کردند فرماندار اصفهان با اشاره به دشواری کار ثبت احوال و با توجه به میزان مراجعه و رویکرد مردم به ثبت احوال به داشتن برنامه ریزی و ایده های جدید را توصیه نمودند در ابتدای این دیدار غفرانی مدیر ثبت احوال شهرستان اصفهان با اشاره به نام گذاری هفته ثبت احوال ویژگیهای خدمت در ثبت احوال را متمایز از سایر دستگاهها بر شمرد و مراجعات مکرر افراد،اضطراری بودن اغلب مراجعات، محرمانه بودن اطلاعات افراد و ضرورت خدمت به صاحب سند و شناسنامه را از جمله این تمایزات برشمرد وی به ارائه خدمات ویژه به افراد و نیازمندان و تکریم به خانواده شهدا و ایثارگران را از موارد مورد توجه این اداره برشمرد و تعاملات ثبت احوال و دادگستری و فعال بودن کمیته تحول اداری و کمیته صیانت از حقوق شهروندی را مطلوب دانست و کارت هوشمند را طرحی جامع و فراگیر معرفی نمود.


افتتاح ایستگاه کارت هوشمند ملی در دفتر پیشخوان
افتتاح ایستگاه کارت هوشمند ملی در دفتر پیشخوان

ايستگاه خدمات شهروندي كارت شناسائي هوشمند ملي با حضور تنی چند از مسئولین اداره کل ثبت احوال استان اصفهان و غفرانی مدیر ثبت احوال شهرستان اصفهان و آقاي علوي معاون محترم مدير كل دفتر فن آوري اطلاعات ارتباطات و امنيت استانداري در دفتر پیشخوان دولت در بزرگراه شهید خرازی افتتاح شد. از این پس بخشی از مراجعین کارت هوشمند ملی ساکن در غرب اصفهان با مراجعه به این دفتر می توانند نیازمندی خود را در این زمینه تأمین نمایند.
حضور در مراسم صبحگاهی دبیرستان پسرانه غیرانتفاعی طوس
حضور در مراسم صبحگاهی دبیرستان پسرانه غیرانتفاعی طوس

درتاریخ شنبه 6/10/93 مقارن با چهارمین روز هفته ثبت احوال با شعار رصد تحولات و آمار جمعیتی، وبه مناسبت گرامیداشت هفته ثبت احوال آقای رضائی معاون اسناد هویتی اداره ثبت احوال شهرستان اصفهان در دبیرستان پسرانه غیرانتفاعی طوس حضور بهم رسانیده و به منظورتبیین وظایف و اهداف سازمان ثبت احوال، تاریخچه ثبت احوال، جایگاه ثبت احوال در اجتماع، نقش ثبت احوال در تصمیم گیریهای کلان دولت، تذکرات پیرامون نحوه نگهداری شناسنامه،روند عکس دار نمودن شناسنامه و نحوه صدور کارت هوشمند ملی سخنرانی نمودند.
دیدار از آسایشگاه جانبازان انقلاب اسلامی
دیدار از آسایشگاه جانبازان انقلاب اسلامی

در ششمین روز از هفته ثبت احوال کارکنان اداره ثبت احوال اصفهان به همراه مدیرکل محترم استان و شورای معاونین و تعدادی از همکاران اداره کل با حضور در آسایشگاه جانبازان انقلاب اسلامی با تعدادی از جانبازان در بخشهای مختلف این مرکز دیدار و با نحوه خدمات رسانی فرهنگی، ورزشی و پزشکی به این عزیزان آشنا شدند و با تعدادی از آنان به گفتگو پرداختند در این یدار چندتن از جانبازان با ذکر خاطراتی از دوران دفاع مقدس باردیگر فضایی از شور، معنویت و شجاعت سلحشوران ایران اسلامی را در ذهن حاضرین ترسیم نمودند.
تشکیل دومین جلسه کمیته تحول اداری
تشکیل دومین جلسه کمیته تحول اداری

این جلسه در تاریخ 29/09/93 و به صورت فصلی در دفتر رئیس اداره و با حضور کلیه اعضاء برگزار گردید. در این جلسه با مرور مصوبات گذشته هر کدام از اعضاء در خصوص پیشنهادات و ضرورت رسیدگی و ارائه پیشنهادات جامع تر مطالبی را بیان نمودند. در پایان چند فقره پیشنهاد جهت بررسی مورد تصویب قرار گرفت و مقرر گردید جهت بررسی کامل به ستاد تحول اداری استان منعکس گردد.
ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی