آذر 08 1394 10:20
فهرست
پیوندهااتقان اسناد هویتی مردم  ایران بسیار بااهمیت است -مقام معظم رهبری..........کارت ملی هوشمند دروازه ورود به دولت الکترونیک..........ثبت احوال نوین زمینه ساز توسعه پایدار..........
.
خوش آمدید
به سایت خود خوش آمدید
پیام تسلیت
پیام تسلیت

ریاست محترم سازمان ثبت احوال کشور

بدینوسیله از طرف کارکنان ثبت احوال شهرستان اصفهان مصیبت وارده را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و برای آن مرحومه مغفوره رحمت الهی و برای جنابعالی و بازماندگان داغدار از درگاه خداوند قادر متعال اجر صابرین را آرزومندیم که فرمود:

وبشرالصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون

غفرانی

مدیر اداره ثبت احوال شهرستان اصفهان

هفته بسیج
هفته بسیج

بسیجی یعنی علی كه تمام وجودش وقف اسلام بود.

"مقام معظم رهبری"

«هفته بسیج گرامی باد»


جلسه مشترک کارگروه فرهنگی و اجتماعی و صیانت از حقوق شهروندی
جلسه مشترک کارگروه فرهنگی و اجتماعی و صیانت از حقوق شهروندی

جلسه مشترک کارگروه فرهنگی و اجتماعی و صیانت از حقوق شهروندی در تاریخ 01/09/1394 در سالن اجتماعات فرمانداری اصفهان تشکیل شد در این جلسه ابتدا یکی از سازمانهای مردم نهاد و سپس مسئول سازمان تبیان در خصوص ازدواج آسان سخن گفتند سپس غفرانی مدیر ثبت احوال شهرستان اصفهان به عنوان اداره منتخب در حوزه صیانت از حقوق شهروندی گزارشی به حاضرین ارائه داد و در ادامه آقای ابراهیمی مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری مطالبی را بیان نمود.

حضور هیئت بازرسی سازمان ثبت احوال در ثبت احوال شهرستان اصفهان
حضور هیئت بازرسی سازمان ثبت احوال در ثبت احوال شهرستان اصفهان

در تاریخ 27/07/1394 هیئت بازرسی سازمان ثبت احوال کشور مرکب از مدیرکل محترم ارزیابی و عملکرد ، مدیر کل محترم امور هویت ایرانیان خارج از کشور ، مدیر کل محترم توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان با همراهی مدیر کل محترم ثبت احوال استان از ثبت احوال اصفهان بازدید و با همکاران در حوزه های مختلف دیدار و نسبت به روند امور جاری و اجرایی مطالبی را بیان نمودند.

تاسوعا و عاشورای حسینی
تاسوعا و عاشورای حسینی

 

 

السلام علیک یا أباعبدالله
وعلی الارواح التی حلت بفنائک علیکم منی جمیعا
سلام الله أبدا مابقیت وبقی اللیل والنهار
ولاجعله الله آخر العهد منی لزیارتکم
السلام علی الحسین
وعلى علی بن الحسین
وعلى أولاد الحسین
وعلى أصحاب الحسین

فرا رسیدن روزهای غم بار تاسوعا و عاشورا و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و سرور آزادگان حضرت امام حسین علیه السلام و یاران باوفایش را به مسلمانان، آزادی خواهان و شیفتگان آن حضرت تسلیت می گوییم.
انتصاب جدید
انتصاب جدید

آقای محمد عباسی طی ابلاغی به عنوان سرپرست حوزه معاونت فناوری اطلاعات ثبت احوال اصفهان تعیین و آغاز به کار کرد. در مراسمی که به همین منظور در حوزه فناوری اطلاعات شهرستان با حضور ریاست محترم اداره حراست استان ، کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات استان و شهرستان و مدیر ثبت احوال شهرستان و تنی چند از همکاران در تاریخ 01/07/1394 برگزار گردید از خدمات و تلاشهای آقای محمدرضا قاضی زاهدی معاون سابق فناوری اطلاعات شهرستان در طول سالهای گذشته قدردانی شد.
هفته دفاع مقدس
هفته دفاع مقدس

 

 

خوشا آنان که جانان می شناسند

طریق عشق و ایمان می شناسند

بسی گفتیم و گفتند از شهیدان

شهیدان را شهیدان می شناسند . . .

هفته دفاع مقدس گرامی باد

دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان
دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان

دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصفهان در سال 94 در تاریخ 11/06/94 با حضور کلیه اعضاء و به ریاست کفیل فرماندار محترم اصفهان در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد. در این جلسه ابتدا غفرانی مدیر ثبت احوال اصفهان و دبیر شورا گزارشی از مصوبات جلسه گذشته ارائه داد. در ادامه هریک از اعضاء نقطه نظرهای خود را ارائه دادند و فرماندار اصفهان طی سخنانی با تأکید بر ضرورت ساماندهی کامل گورستانهای شهرستان بر هماهنگی بخشداریها در این زمینه با ادارات منابع طبیعی و جهاد کشاورزی اشاره کرد و ایشان در ادامه به بحث جمعیت و ضرورت برنامه ریزی خاص در این زمینه به موضوع واگذاری طرح مطالعه جمعیتی شهرستان به دانشگاه آزاد خوراسگان اشاره نمود و خواستار پیگیری و اقدام ویژه در این زمینه گردید. در پایان از 6 نفر از ثبت یاران برگزیده شهرستان تجلیل به عمل آمد.
ملاقات مردمی به مناسبت هفته دولت
ملاقات مردمی به مناسبت هفته دولت

به مناسبت هفته دولت روز سه شنبه مورخ 03/05/94 تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان به دعوت فرمانداری اصفهان با حضور در سالن اجتماعات فرمانداری از نزدیک با مراجعین دیدار و به مشکلات آنان رسیدگی نمودند. در این دیدار غفرانی مدیر ثبت احوال اصفهان نیز به سوالات و مشکلات سجلی برخی از مراجعین و مشکلات منطقه ای برخی از دهیاران حاضر در این دیدار پاسخ داد در این جلسه خبرنگار واحد مرکزی شبکه سیمای اصفهان در گفتگو با غفرانی مدیر ثبت احوال اصفهان نظر وی را درخصوص این دیدار و نحوه رسیدگی به مراجعین را جویا شد که در پاسخ نوع مراجعات و چگونگی حل مشکلات آنان بیان گردید این مصاحبه در ساعت 5:45 دقیقه بعد از ظهر از سیمای مرکز اصفهان پخش گردید. در ابتدای این دیدار فرماندار اصفهان انگیزه و هدف از این دیدار را رسیدگی مستقیم به امور مراجعین بیان نمود.تبريك هفته دولت و روز كارمند
تبريك هفته دولت و روز كارمند

هفته دولت و روز کارمند را به تمامی همکاران سخت کوش و پرتلاش ثبت احوال در سراسر کشور تبریک و تهنیت عرض می نمائیم
سلام بر شهیدان غواص و بر گلگون کفنان گمنام
سلام بر شهیدان غواص و بر گلگون کفنان گمنام

 سلام بر همت والای مردمی که این بار شانه های خویش را با عطر دل انگیز لاله های شهید درهم آمیختند و قدمهای استوار خود را همسفر کاروانی کردند که عزت و سربلندی ملتی را پیغام می داد. آری مردم اصفهان دوشنبه یک بار دیگر با بدرقه پیکر شهدای غواص با آرمانهای شکوهمند انقلاب اسلامی و شهیدان سرافراز تجدید میثاق کردند. کارکنان ثبت احوال اصفهان و شورای پایگاه بسیج اداره کل ثبت احوال استان اصفهان نیز در این وداع حضور داشتند.


ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی